19 Sie

Co sprawiło, że zaczęła chudnąć?

Ania ma 31 lat. Problemy z nadwagą miała w zasadzie odkąd pamięta. – Zawsze miała skłonności do tycia, czy to przez łakomstwo, czy przez złe nawyki żywieniowe i zawsze była okrągła. Prawdziwej nadwagi dorobiła się będąc przez jakiś czas pod opieką wyjątkowo dobrze gotującej babci, która uważa, że dziecko zdrowe to dziecko dobrze odżywione.

Ania odchudzała się w zasadzie zawsze ? z mniejszym lub większym skutkiem. – Ale nigdy nie było dobrze. Waga spadała o kilka, kilkanaście kilogramów, po czym wracała po jakimś czasie

Czy gdyby od początku miała pomoc osobistych trenerów i dietetyków łatwiej byłoby jej walczyć o szczupłą sylwetkę?  O wiele łatwiej schudnąć, jeśli można zrzucić na kogoś odpowiedzialność za to, co się je i co się robi. Nie na darmo wczasy odchudzające są tak skuteczne. Tam przez dość długi czas człowiek jest pod kompleksową opieką trenerów, odpowiednie jedzenie ma podane pod nos i nie ma czasu na rozmyślanie o wielkim talerzu z ziemniakami, schabowym i mizerią. Nie da się też ukryć, że na taki osobisty sztab to mało którego normalnego człowieka stać. Już wczasy odchudzające, które zaliczyłam z dość dobrym wynikiem, to koszt minimum 1400 zł za 10-dniowy turnus. A wiadomo, że te 10 dni to jest nic jak na to, aby zmienić nastawienie osoby z nadwagą. To może być wyłącznie początek.

A co sprawiło, że nasza bohaterka schudła? Zrobiła to gdyż…. poznała i zainteresowała się pewnym internautą i chcąc mu się przypodobać na prawdę zabrała się do odchudzania.

Similar Posts:

    Nie ma podobnych

6 myśli na temat “Co sprawiło, że zaczęła chudnąć?

  1. Ser voluntário e poder ajudar esses amiguinhos é, na verdade, RECEBER !Pensamos que estamos dando, mas na verdade estamos recebendo. Sempre recebemos deles amor, carinho e brcoaadeiris!Lngo que chegamos somos muito bem recebidos por eles! Que fazem questão de nos cumprimentar com latidos, brincadeiras, rabinhos abanando! Realmente isso não tem preço!O olhar sincero de amor que els nos dão nos enche de alegria! É tudo de bom!!!!

  2. Bruno disse:Pessoal, seguinte: estou indo dia 30 de março a paris e vou ficar uma semana la. Gostei muita da ideia de fazer um passeio de balao no vale do loire, mas estou meio perdido. Como faço para chegar la partindo de paris? trem? onibus?obrigado pessoal

  3. We have a son aged five and two sets if twins, aged 3 and 1. Our household is crazy but fun! I love to cook but have little time to bake from fussy recipe books!This book sounds like one for me and I’d love to cook gluten free.

  4. You can definitely see your expertise within the paintings you write. The arena hopes for even more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. All the time follow your heart. “Golf and sex are about the only things you can enjoy without being good at.” by Jimmy Demaret.

  5. Why Google penalize the whole site for a few low-quality content. Google is strong enough to weed out great articles from even the garbage. Some really cool and helpful articles on so called content farms are getting google slap without any fault.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *