Dieta 1000 kalorii

dietaDieta ta należy do najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych. Niestety jest to również dieta, która najczęściej prowadzi do efektu jo-jo.  Zabranie się za zrzucanie zbędnych kilogramów jest procesem. Każda z nas w różnym czasie dojrzewa do decyzji o tym by pożegnać tłuszczyk. Decyzja może zapaść szybko lub tez może być procesem nierzadko wieloletnim. Patrzymy w lustro i przekonujemy siebie same, że jeszcze nie pora, że przecież lubię siebie taka jaką jestem. Jest to w zasadzie największe kłamstwo jakim się karmią kobiety. Nie tylko z resztą. Mężczyźni również niechętnie przyznają się do problemu z nadwagą.

Dlaczego dieta 1000 kalorii jest taka popularna?W obiegowej opinii jest tak  ponieważ jesteśmy przekonani, że jej jedynym ograniczeniem jest ilość przyjmowanych dziennie kalorii.  Nic bardziej mylnego. Do tego rodzaju diety trzeba się przygotować i zanim przystąpimy do redukowania ilości spożywanych kalorii musimy bacznie obserwować to, co jemy oraz skrzętnie zapisywać wartości kaloryczne jedzenia.

po dokonaniu niezbędnych zapisków przychodzi moment na analizę. W pierwszej kolejności musimy wykluczyć z diety : słodycze, przekąski oraz tak zwane bomby kaloryczne

Similar Posts:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*