Dieta ABS – Nawet 20 kilogramów mniej w 6 tygodni

Płaski brzuch i wysportowana sylwetka w 6 tygodni!

Niemożliwe? A jednak.

Jeśli masz już dość diet które zalecają Ci głodzenie się, pora by zacząć coś nowego.Dieta ABS to absolutnie nowy sposób podejścia do odchudzania i utraty tkanki tłuszczowej.

Dieta ABS opracowana została przez ekspertów, pod okiem redaktora naczelnego amerykańskiego czasopisma Men’s Health. Jako Naczelny tej poczytnej gazety David Zinczenko miał okazje wysłuchiwać historii tysięcy osób uskarżających się na chroniczną nadwagę.

Po analizie wielu diet i cudownych sposobów przynoszących upragnioną wagę, opracował zbiór żelaznych zasad dzięki którym w szybkim czasie wywalczymy upragnioną figurę i -jak twierdzi David- zachowamy ją do końca życia.

Głównym założeniem Diety ABS jest teza, że tradycyjne diety są skazane na porażkę, gdyż opierają się na okresowym wysiłku zmuszając nad do nie jedzenia pewnych grup produktów lub jedzenia tylko wybranych. Dieta ABS skutecznie dowodzi ,ze przez zwiększenie masy mięśniowej nasze ciało automatycznie zacznie spalać więcej kalorii, by utrzymać dodatkowe mięśnie.Jak twierdzi propagator diety ABS ciało spala najwięcej kalorii by utrzymać nasze podstawowe funkcje życiowe i właśnie w tym spalaniu powinniśmy mu pomóc.

Według Davida Zinczenko nawet uprawianie sportów przynosi marne ( choć ciężko wypracowane) efekty. Dlaczego? Przy półgodzinnym wysiłku jeśli uda nam się spalić 300 kalorii możemy być z siebie zadowoleni.Jednak te same 300 kalorii nadrabiamy w ciągu 3 minut jedząc np. snickersa , popijając shake’a lub przekąszając jakąś inną wysokoenergetyczna przekąskę.

Ale jest z tego wyjście.Istnieje prosty i sprawdzony sposób przetestowany na setkach mężczyzn i kobiet.I co najważniejsze efekty utrzymują się bardzo długo, jeśli tylko przestrzegamy kilku podstawowych wytycznych co do jedzenia i krótkich ćwiczeń.Jeśli podobały Ci się ?tarki? na brzuchach mężczyzn z okładek Men’s Health, masz teraz pewność ,że i Ty możesz taką mieć.

Ale jak? -zapytasz

Oto kilka podstawowych zasad tej Diety:

*Ogranicz spożycie węglowodanów (dostarczają szybkiej energii lecz po ich zjedzeniu poczucie głodu szybko powraca)

* wyklucz z menu cukry proste

*zwiększ spożycie warzyw(błonnik w organizmie jest trawiony dłużej)

*zwiększ spożycie białka ( by spalić białko ciało zużywa 2 razy więcej energii niż do rozłożenia węglowodanów. Poza tym białka uczestniczą czynnie w procesie odbudowy włókien mięśniowych)

*Wystarczy 20 minutowa aktywność fizyczna 3 razy w tygodniu by utrzymać nasz metabolizm w stanie lekkiego wrzenia.

Nic więcej nie masz do zrobienia. Tylko skrajności trwają krotko.Dieta ABS obliczona jest na całe życie.

Niewątpliwie jest to nowe interesujące podejście do diety i odchudzania warte zainteresowania. I co najważniejsze David Zinczenko wie o czym mówi.Jego podejście z entuzjazmem popierają modele z okładki magazynu Men’s Health.

Teraz czas na Ciebie.

Similar Posts:

    Nie ma podobnych

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*