„Dieta ach dieta, koniec z hurtem czas na detal”

Dieta kopenhaska

Diet na świecie jest bardzo dużo, chciałem skupić się na jednej, która wygląda na na prawdę skuteczną i taką która przyniesie faktyczne, wymierne korzyści a nie będzie jedynie dietą, która ma nam opróżnić portfel nie powodując żadnych widocznych efektów.

Dieta kopenhaska  to doskonały sposób na szybką utratę wagi.

Dieta ta polega na stosowaniu, przez 13 dni, ustalonego z góry menu. Zastosowanie tej diety ma spowodować pobudzenie przemiany materii i uregulowanie metabolizmu.

Zaczynamy. W ciągu dnia jadamy trzy posiłki – pamiętając, że obiad musimy zjeść między 12. a 14., natomiast kolację przed 18. Plan żywieniowy jest  składa się z chudego mięsa, jaj, warzyw i niewielkiej ilości owoców. Nie wolno nam spożywać  słodyczy i napojów alkoholowych.  Musimy pamiętać aby wypijać codziennie około 2 litrów wody lub zielonej herbaty. Możemy również pić czarną kawę z jedna kostką cukru. Wypicie jej rano, ma pobudzić organizm do działania.

Ważne jest, aby diety nie skracać, ani nie przedłużać. Stosować ją należy dokłądnie przez 13 dni.

Znane są liczne przykłady zadowolonych kobiet. Daje to mocne podłoże by stwierdzić, że ten typ diety na prawdę pozwala na odchudzenie.

Similar Posts:

    Nie ma podobnych

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*