Dieta Jennifer Lopez

Minął zaledwie miesiąc od narodzin bliźniaków, a Jennifer Lopez jest już na jak najlepszej drodze do zrzucenia ciążowych kilogramów. Latynoska gwiazda ćwiczy i stosuje dietę, która ma jej pomóc odzyskać idealne kształty sprzed kilku miesięcy.

Piosenkarka w czasie ciąży przytyła ponad 22 kilogramy i była ogromnie zaskoczona zmianami swojego ciała. ? Mój brzuch jest gruby i tłusty. Nie wiem co się dzieje ? wyznała w jednym z wywiadów.

Popularna gwiazda nie zamierza jednak się poddać. Wydała 50 tys. dolarów na domową siłownię, zatrudniła osobistego trenera i ćwiczy z nim po półtorej godziny dziennie.

Jennifer pozostaje pod czujnym okiem specjalistów żywienia, trenerów i lekarzy, którzy bez przerwy szukają najlepszej, bezpiecznej dla zdrowia metody na zrzucenie kilogramów w rekordowym czasie.

Efektem ich pracy jest specjalna dieta, przygotowana dla potrzeb aktorki.

Jak taka dieta podziała na J.Lo? Zapewne przekonamy się o tym już niedługo. Znając Jennifer możemy być pewni, że wcześniej czy później wróci do swojej dawnej figury. A gdyby nie, to czy te kilka dodatkowych kilogramów może zaszkodzić takiej urodzie?

Similar Posts:

    Nie ma podobnych

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*